Zajęcia

LET’S SWIM

ZAJĘCIA

Zajęcia w Akademii pływania let’s swim  odbywają się w małych grupach 6-7 osobowych dobieranych do wieku i umiejętności dzieci

Grupa początkująca

Zajęcia grupowe odbywają się w małych grupach 6-7 osobowych

Dzieci: 4-6 lat

Basen mały: głębokość do 0,75 cm (zajęcia odbywają się na małym basenie z ciepłą wodą ,po nabyciu umiejętności dzieci  stopniowo uczestniczą w zajęciach  na  basenie dużym).

Czas trwania zajęć:45 minut

W cenę zajęć wliczony jest bilet na basen dla Uczestnika zajęć

 

Grupa średnio zaawansowana

Zajęcia grupowe odbywają się w małych grupach 6-7 osobowych

Dzieci 7-14 lat

Basen duży: głębokość  do 180 cm

Czas trwania zajęć: 45 minut

W cenę zajęć wliczony jest bilet na basen dla Uczestnika zajęć

Zajęcia indywidualne

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom osób zaczynających przygodę z pływaniem istnieje możliwość uczestnictwa w lekcjach indywidualnych. Podczas zajęć uczestnik może liczyć na pełną uwagę i skupienie trenera. Po  kilku lekcjach, może  dołączyć do jednej z istniejących grup.

Czas trwania zajęć: 45 minut

Liczba osób: zajęcia indywidualne realizowane są jednoosobowo lub dwuosobowo.

W cenę zajęć wliczony jest bilet na basen dla Uczestnika zajęć.

Bezpieczeństwo w trakcie zajęć

Podczas zajęć, o bezpieczeństwo dzieci dbają instruktorzy oraz ratownicy.Rodzice  samodzielnie przyprowadzają dzieci  na płytę basenu i przekazaują pod opiekę instruktora , następnie na pięć minut przed końcem zajęć rodzice przychodzą po swoje pociechy.

Zgłoś nieobecność

Jeśli nie możesz uczestniczyć w zajęciach np:rozchorujesz się .Mamy możliwość odrobienia nieobecności.wystarczy,że zgłosisz to wcześniej w naszej aplikacji activenow.

Czego uczymy na zajęciach

Zajęcia dla Początkujący

To propozycja lekcji pływania dla dzieci od 5 roku życia!  Cel tych zajęć  to nabycie umiejętności poruszania się i bezpiecznego zachowania w wodzie. To również oswajanie z wodą oraz pierwsze podstawowe umiejętności takie jak:

  • leżenie na wodzie,
  • pływanie strzałką na piersiach,
  • leżenie na plecach
  • oraz pływanie strzałką na plecach.

Także nauka nurkowania na małym basenie, oraz pierwsze skoki na nogi do dużego basenu.

Dla średnio zaawansowanych

Propozycja lekcji dla tych, którzy potrafią przepłynąć stylem grzbietowym przynajmniej 25 metrów, strzałką na brzuchu ok. 5 metrów, potrafią przepłynąć dokładanką na brzuchu bez użycia przyrządów i swobodnie wziąć wdech z boku, wyławiają przedmioty z dna basenu.

Dla młodzieży i dorosłych

Realizujemy program na wszystkich poziomach umiejętności. Mamy w swojej ofercie zajęcia pływania dla osób początkujących, oraz takich które już nieco potrafią pływać.

Zajęcia Indywidualnie

Mamy własne świetne techniki nauki pływania, które poparte są wieloletnim doświadczeniem

Pierwsze zajęcia

Pierwsze zajęcia na basenie, mogą być dla dziecka stresujące, podobnie jak zetknięcie ze szkołą, nową grupą, nieznanym środowiskiem. Dlatego w naszej szkole każde dziecko traktowane jest indywidualnie. Począwszy od doboru grupy, w której będzie się uczyć, aż po tempo oraz proces nauki. Jest to jeden z powodów, dla których nasze zajęcia nauki pływania dla dzieci prowadzone są w małych i  kameralnych grupach.

Zdaniem rodziców

„Bepiecznie i profesjonalnie. Jak każda chyba Matka miała obawy puszczać pięcio latka na zajęcia. Ale dziś jestem ponaglana, aby się nie spoźnić na zajęcia z synkiem. Polecam tego Instruktora :)”

Kasia Janik

„Najważniejsze jest dla mnie, że dziecko jest zadowolone. Chętniej spędzamy razem czas nad wodą dzięki temu.”

Anna Kania

„Sam lubię spędzać czas na łodzi. Próbowałem uczyć syna pływać, ale z brakiem mojej cierpliwości się nie udało. Panie Marcinie, dziękuję.”

Olek Jamróz

lepiej i bezpieczniej

Let's swim

Napisz on-line

15 + 1 =

Dostepni o poniedziałku do soboty w godzinach 8:00 - 20:00

Copyright © 2024 - Let's Swim - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja WEBTEC Agencja Interaktywna