O nas

z pasii do pływania

o nas

Akademia pływania let’s swim to wspaniała radość z uczenia pływania .

Odbierz darmowe lekcje z instruktoremLet’s swim

Jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę z pływaniem –nie czekaj! Skontaktuj się z nami. Przyjdź na pierwsze zajęcia.

 

 

 

Marcin Kiepas

Pływanie towarzyszy mi od dziecka.można powiedzieć że to moją pasja. Moje doświadczenie  pływackie jak i triathlonowe poparte jest startami w zawodach. Jako trener pływania staram się zaszczepić w moich  zawodnikach pasję do tego sportu, co przekłada się na ich postępy w pływaniu oraz sukcesy w zawodach pływackich oraz triathlonowych.Ogromną radość sprawia mi jak dzieci po kilkudziesięciu lekcjach oswajają się z wodą,następnie zanurzają głowę pod wodę po czym  kolejnym  dużym krokiem w ich nauce pływania  jest wspaniała  strzałka na piersiach lub na plecach.A to już blisko do pełnego stylu pływackiego.

Założyciel Akademii pływania Marcin Kiepas

Renata Sobczak

Instruktorka pływania oraz pływania dla niemowląt i małych dzieci (od 3 miesięcy do 4,5 lat). Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego, która z wielkim zaangażowaniem pracuje w szkole podstawowej jako nauczycielka wychowania fizycznego. Dzięki swojemu długoletniemu doświadczeniu dostosowuje metody i formy nauczania nie tylko do wieku, ale również do indywidualnych potrzeb i umiejętności dzieci.
Poszerzyła swoje zainteresowania i pasje kończąc studia podyplomowe z zakresu pedagogiki specjalnej oraz kursy: trenera II klasy piłki siatkowej, instruktora fitness i aqua fitness.
Prywatnie mama dwóch synów:)

Instruktorka Akademii pływania Renata Sobczak

Pływania dla dzieci jest jednym z najlepszych wyborów, jakie mogą dokonać rodzice. Nie dość, że dziecko nabywa nowych przydatnych umiejętności, to jeszcze świetnie się bawi i korzystnie wpływa to na jego rozwój oraz zdrowie. Na pewno po regularnych zajęciach docenicie wszystkie korzyści z pływania, które zauważycie w swoim życiu.

Podczasa pływania ćwiczymy praktycznie wszystkie grupy mięśni. Poprawiamy wydolność oraz pojemność naszych płuc. Pływanie również pozytywnie wpływa na nasz układ oddechowy. Podczas wysiłku zwiększa się nasza pojemność płuc, a co za tym idzie wytrzymałość.

Korzyści z pływania

Lepsza wydolność

Utrata masy ciała

Dobrze wpływa na stawy

Wpływa pozytywnie na nastrój

Koryguje wady postawy

lepiej i bezpieczniej

Let's swim

Napisz on-line

4 + 3 =

Dostepni o poniedziałku do soboty w godzinach 8:00 - 20:00

Copyright © 2024 - Let's Swim - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Realizacja WEBTEC Agencja Interaktywna